Csm lichtprojekte rzb buerogebaeude sassenbach advertising muenchen 2 1 d5ac842f83

IT tester

Hľadáme SW testerov pre nášho klienta do mechatronického vývojového centra v Košiciach. 🤓

ACG consulting s.r.o. - Košice - Nazrite do firmy

my_location
Košice
date_range

trvalý pracovný pomer

euro_symbol

1.100 Eur Brutto/základná mesačná mzda Platové ohodnotenie závisí od úrovne znalosti Cčka a prac. skúseností.

access_time

Priebežná ponuka práce, záujem môžete zasielať kým je zverejnená.

Pracujte pre globálneho lídra, ktorého sa vývojové centrum v Košiciach zameriava na návrh a vývoj mikrokontrolérov pre osobné automobily, komponenty, ako nezávislé kúrenie, strešné systémy a klimatizačné jednotky.

Náplň práce

- testovanie softvéru pre automobilový priemysel (vstavané vykurovacie systémy, strešné okná a strešné systémy)
-zodpovednosť za testovanie softvéru od úrovne modulu až po úroveň integrácie SW/HW
- vytvorenie skúšobných plánov, špecifikácií, skúšobných protokolov a dokumentácie
- návrh a implementácia testovacieho prostredia pre manuálne a automatizované testovanie
- zaznamenávanie vstupov a výsledkov, ako aj vyhodnotenie výsledkov skúšok s ohľadom na požiadavky
- návrh riešenia problémov a ich riešenie
- pomoc pri vývoji a optimalizácií testovacích procesov

Zamestnanecké benefity

- pružná pracovná doba
- možnosť Home-office po dohode s teamleaderom
- jazykové kurzy na pracovisku počas pracovnej doby
- možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Návrh a vývoj MCU pre osobné automobily a komponenty ako nezávislé kúrenie, strešné systéme a klimatizačné jednotky.

Znalosť cudzích jazykov

  • Anglický jazyk - Mierne-pokročilá (B1) - Požadovaný

Zručnosti a znalosti

  • Programovací jazyk C - Mierne pokročilá

Predpokladaný nástup do práce

Dohodou

Ponuka práce IT tester

Inzerujúca spoločnosť

Názov: ACG consulting s.r.o.
Konzultačno-poradenská spoločnosť so zameraním na strategické personálne riešenia.
Adresa: Košice , Slovensko
Id: 6 | Posledná úprava 02.09.2020 | Priebežná ponuka práce nie je časovo ohraničená a je možné posielať záujem pokiaľ je zverejnená. | Zamestnávateľ: ACG consulting s.r.o.